Vilniaus knygų mugė šiemet vėl kviečia apsilankyti

2022-02-21 | LBD, Renginiai, Vilniaus knygų mugė

Vasario 24–27 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks  jau 22-oji Vilniaus knygų mugė.

2022 m. Vilniaus knygų mugėje skaitytojų lauks ne tik tekstai ir vaizdai, bet ir mugės tema – Vaizdas kaip tekstas, kuri skleisis per meno parodas, iliustracijas, knygos meno parodas, tikrus pokalbius bei diskusijas, geriausių metų knygų ir geriausių knygų kūrėjų pristatymus. Mugės renginių programą galite rasti čia

Kviečiame užsukti ir į Lietuvos bibliotekininkų draugijos, kartu su šalies bibliotekų specialistais, kuriamą atvirą ir kitokią biblioteką be sienų. Tai dar viena skaitymo, bendravimo ir renginių erdvė, kurioje mugės svečiai galės įsitraukti į kūrybinius užsiėmimus, edukacinius žaidimus ir kitas žaismingas veiklas.
Bibliotekų erdvės renginių programą galite rasti čia.

Pirmoji Vilniaus mugės diena (vasario 24-oji) – tradiciškai Bičiulių diena. Bibliotekininkai galės lankytis nemokamai (būtina nepamiršti darbuotojų pažymėjimų).

Svarbi informacija apie saugumo reikalavimus mugėje:
• parodos metu dalyviams privaloma dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną;
• dalyviams, kuriems privaloma izoliacija, izoliacijos laikotarpiu, draudžiama lankytis parodoje;
• parodoje galės lankytis tik neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų, ūmių žarnyno infekcijų ir kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, viduriavimas, vėmimas ir pan.).

Share This