Senjorų grupė ir jos veikla

Lietuvos bibliotekininkų draugija yra dėkinga savo nariams, po ilgų darbo metų, kupinų ir pergalių, ir nusivylimų, ir pakylėjimų, išėjusiems į užtarnautą poilsį. Norėdama pagerbti šiuos specialistus, bibliotekos šviesulius, draugija įkūrė darbo grupę, kuri kaupia duomenis apie Lietuvos bibliotekininkų draugijos narius senjorus, nepamiršta jų pasveikinti asmeninių sukakčių proga. Ši graži iniciatyva sulaukia itin nuoširdaus dėmesio iš senjorų jubiliatų – juk be jų nebūtų ir mūsų.

Darbo grupė taip pat rengia respublikinius ir regioninius senjorų sambūrius naujose ar renovuotose bibliotekose, aplankant vietinės ir respublikinės reikšmės kultūros ar architektūros objektus. Tokie sambūriai vyko Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje, Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje, Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje, Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Senjorai labai džiaugėsi galėdami išvysti naują bibliotekų įrangą, susitikti su seniai nematytais kolegomis, šurmuliuoti ir grįžti į jaunystės laikus.

Senjorai bibliotekininkai kviečiami į bibliotekose vykstančius renginius, organizuojamas ekskursijas, yra aktyvūs Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai.

Senjorų grupės veiklą koordinuoja:
Audronė Kiršinaitė,
El. paštas a.kirsinaite@gmail.com
Mob. 8 682  37 412.

Share This