Jaunųjų specialistų sekcija ir jos veikla

Labas, jaunasis kolega,

laikai save kūrybingu žmogumi, turi didelių užmojų ir idėjų, kuriuos nori paversti realybe? O gal tiesiog nusprendei, kad savo profesinei veiklai nori suteikti daugiau ryškesnių spalvų? Tuomet draugijos Jaunųjų specialistų sekcija – kaip tik ta vieta, kurioje sutiksi įdomių žmonių, galėsi dalytis mintimis ir kelti savo kvalifikaciją.

Kas mes?

Jaunųjų specialistų sekcija (JSS) – 2014 m. vasario 4 d. 9-ojo Lietuvos bibliotekininkų draugijos suvažiavimo metu, dalyvaujant 24 jauniesiems draugijos nariams iš visos Lietuvos, įsteigtas draugijos struktūrinis vienetas. Be to, ši sekcija yra patariamasis organas draugijos Tarybai priimant sprendimus, susijusius su jauniausiais specialistais.

Pagrindinis šios sekcijos tikslas – burti jaunuosius Lietuvos bibliotekininkus ir raginti juos dalytis idėjomis, ieškoti kvalifikacijos kėlimo galimybių, inovatyvių problemų sprendimo būdų, skatinti saviraišką, padėti megzti ryšius su užsienio kolegomis.

Ką mes veikiame?

  • Palaikome tarpusavio ryšius, keičiamės mintimis ir idėjomis sprendžiant kasdienes darbo problemas, iškylančias Lietuvos bibliotekose dirbantiems jauniems specialistams;
  • įvairiuose mokymuose keliame savo kvalifikaciją;
  • rūpinamės tokių mokymų organizavimu;
  • bendradarbiaujame su užsienio šalių jaunųjų bibliotekų specialistų organizacijomis.

Draugijos JSS veikla nuo įkūrimo pradžios:

Kodėl verta tapti mūsų nariu?

  • Siūloma profesinio tobulėjimo galimybė
  • Naujos ir įdomios pažintys
  • Puiki bendraminčių kompanija ir šaunios idėjos

Nusprendei prisijungti? Rašyk el. pašto adresu lbd.jaunieji@gmail.com arba susisiek su Jaunųjų specialistų sekcijos koordinatore Dovile Ivanoviene (mob. 8 685 87 259).

Share This