Taryba (1999-2001)

 

Pirmininkė Rima Gražienė Vilniaus miesto centrinės bibliotekos direktorė
Gedimino pr. 2, 2001 Vilnius
tel. (8-22) 22 12 65
Pirm. pavaduotoja Emilija Banionytė Vilniaus pedagoginio universiteto bibliotekos direktorė
Sudentų 39, 2034 Vilnius
tel./faks. (8-22) 75 03 40
Emilija.Banionyte@vpu.lt
Pirm. pavaduotojas Kazys Mackevičius Lietuvos technikos bibliotekos direktorius
Šv. Ignoto 6, 2600 Vilnius
tel. (8-22) 61 87 18
faks. (8-22) 22 58 81
K.Mackevicius@tb.lt
Sekretorė Naktis Turčinavičienė Vilniaus pedagoginio universiteto bibliotekos direktorės pavaduotoja
Sudentų 39, 2034 Vilnius
tel./faks. (8-22) 75 03 40
naktis@vpu.lt

Nariai:

Birutė Butkevičienė
Vilniaus universiteto bibliotekos direktorė
Universiteto 3, 2633 Vilnius
tel. (8-22) 68 71 01
faks. (8-22) 68 71 04
Birute.Butkeviciene@mb.vu.lt

Virginija Degutienė
Šilutės F.Bajoraičio viešoji bibllioteka
Lietuvninkų 74, 5730 Šilutė
tel. (8-214) 5 10 45
prusija@snt.lt

Vida Garunkštytė
Utenos raj. A. ir M.Miškinių viešosios bibliotekos direktorė
Maironio 12, 4910 Utena
tel./faks. (8-239) 61606
vida@uvb.lt

Audronė Glosienė
Vilniaus universitetas, Komunikacijos fakultetas, Bibliotekininkystės katedros vedėja
Universiteto 3, 2633 Vilnius
tel. (8-22) 36 61 10
fax (8-22) 36 61 04
Audra.Glosiene@kf.vu.lt

Teresė Gustienė
Lietuvos nacionalinės M.Mažvydo bibliotekos, Informacijos centro direktorė
Gedimino pr. 51, 2635 Vilnius
tel. (8-22) 62 81 12
faks. (8-22) 62 71 29
TeGust@rc.lrs.lt

Danutė Karlienė
Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė
D.Bukonto 20/1, 4780 Zarasai
tel. (8-270) 5 22 79
DanuteKa@is.lt

Aldona Kerpytė
Kretingos rajono savivaldybės M.Valančiaus viešosios bibliotekos direktorė
Vilniaus 8, 5700 Kretinga
tel. (8-258) 5 31 58; 5 33 58
faks. (8-258) 5 33 58

Rima Maselytė
Panevėžio apskrities G.Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos direktorė
Respublikos 37, 5319 Panevėžys
tel./ faks. (8-254) 6 55 51
rima.m@centras.lt

Gražina Miškinienė
Lietuvos medicinos bibliotekos filialo Nr. 6 vedėja
Kaštonų 7, 2600 Vilnius
tel./faks. (8-22) 61 90 41

Algirdas Plioplys
Lietuvos nacionalinės M.Mažvydo bibliotekos Dokumentų restauravimo ir konservavimo centro direktorius
Didžioji 10, 2001 Vilnius
tel. (8-22) 62 75 90
faks. (8-22) 22 02 74
dkrc@delfi.lt

Birutė Railienė
Lietuvos mokslų akademijos bibliotekos Bibliografijos skyriaus vedėja
Žygimantų 1/8, 2632 Vilnius
tel. (8-22) 62 36 67
faks. (8-22) 22 13 24
railiene@mab.lt

Povilas Saudargas
Lietuvos mokslų akademijos bibliotekos direktoriaus pavaduotojas
Žygimantų 1/8, 2632 Vilnius
tel. (8-22) 62 79 29
faks. (8-22) 22 13 24
saudargas@mab.lt

Zenonas Vaškevičius
Kauno miesto savivaldybės V.Kudirkos viešosios bibliotekos direktorius
Laisvės al. 57, 3000 Kaunas
tel. (8-27) 22 17 82
faks.(8-27) 20 14 62
zenonasv@takas.lt

Irena Žilinskienė
Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė
Tilžės 83b, Šiauliai
tel. (8-21) 42 82 75
faks. (8-21) 42 87 73
i.zilinskiene@osf.su.lt