Tiesioginė „Biržiškos skaitymų 2018“ konferencijos transliacija

Konferencija ( VU bibliotekos nuotr.)

Konferencija ( VU bibliotekos nuotr.)

Šiandien, gruodžio 4 d., Lietuvos bibliotekininkų draugija kartu su Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetu bei Gyvybės mokslų centru surengs jau tradicine tapusią konferenciją „Biržiškos skaitymai 2018“, skirtą paminėti žymaus bibliotekininkystės veikėjo Vaclovo Biržiškos gimimo dienai. Šių metų konferencijos pavadinimas – „Tarp kūrybinių dirbtuvių ir laboratorijų: mokslas, menas ir bibliotekos sumanioje visuomenėje“.
Konferencijos metu bus diskutuojama apie bibliotekininkų, mokslininkų ir menininkų vaidmenis ir bendradarbiavimo perspektyvas komunikuojant mokslinius atradimus visuomenei; galimybes panaudoti Lietuvos bibliotekų tinklo, kuris vienija virš 2000 įstaigų, potencialą aktyviai dalyvauti mokslo edukacijos programose.
Konferencijos organizatoriai siekia suburti mokslininkus, bibliotekininkus bei kitus kultūros ir meno institucijų atstovus diskusijai apie svarbiausius mokslo komunikacijos ir edukacijos tikslus, būdus ir šios komunikacijos dalyvius. Ypatingas dėmesys bus skirtas meninės ir kultūrinės veiklos ir bibliotekų potencialui skleidžiant žinias apie mokslą bei organizuojant edukacines programas.
Kviečiame visus dalyvauti konferencijoje nuotoliniu būdu: tiesioginę transliaciją galima bus stebėti  Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/VUKomunikacijosfakultetas/
 

Pasidalinkite:

Norėdami komentuoti, turite būti prisijungę Prisijunti