Draugijos skyrių pirmininkų strateginė sesija

Seminaras_Kaune_4Birželio 8 dieną Lietuvos bibliotekininkų draugijos skyrių pirmininkai, ar jų atstovai, iš visos Lietuvos rinkosi į Kauno miesto Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir muzikos skyrių. Čia vyko strateginė sesija.Mintis sukviesti LBD skyrių pirmininkus kilo siekiant gerinti komunikavimą, daugiau žinoti apie skyriuose ir bibliotekose vykdomas veiklas, aptarti bendrus Draugijos reikalus, bibliotekų situaciją.

Seminaras_kaunas-5Susirinkusieji su dideliu susidomėjimu klausė Vitos Gelūnienės pranešimo, kuriame lektorė dalinosi patirtimi apie Žemųjų Šančių bendruomenės organizuojamus renginius, edukacijas, specifiką panaudojant meną įvairiapusiškos bendruomenės subūrimui.
LBD pirmininkė Jolita Steponaitienė pasidalino informacija apie IFLA vykdomą kampaniją „Globali vizija“. Skyrių pirmininkai komentavo Globalios vizijos ataskaitoje išvardintus svarbiausius dalykus bei galimybes. Susitikimo metu buvo diskutuojama apie bibliotekų darbo laiką savaitgaliais, komunikavimą su skaitytojais, senjorų įtraukimą, dalinamasi patirtimi apie įvairių renginių organizavimą.

 

 

Pasidalinkite:

Norėdami komentuoti, turite būti prisijungę Prisijunti