Startuoja vaikų vasaros skaitymo programa „Myliu Klaipėdą“!

Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka vasaros metu plačiai atlapoja duris vaikams, ir yra parengusi specialią jubiliejinę programą „Myliu Klaipėdą“, skatinančią vaikus skaityti žaidžiant bei žaisti, įgyjant naujų žinių.

Esame susirūpinę, kad vaikai vis mažiau skaito. Skaitymui, kaip ir mokymuisi, reikia motyvo, o geriausias motyvas – skaitymo džiaugsmas. Kad mokslo metais įgyti skaitymo įgūdžiai nebūtų prarasti per vasarą, organizuojame vasaros skaitymo programą „Myliu Klaipėdą“, skirtą miesto 760 metų jubiliejui. Šiai programai sukūrėme lipdukų su Klaipėdos miesto simboliais sistemą. Tikimės, kad siekis surinkti lipdukų kolekciją veiks kaip socialinio pripažinimo motyvas, skatinantis vaikus skaityti. Lipdukus, gautus perskaičius knygas, sukūrus eilėraštį, piešinį, rankdarbį ar už atvestą draugą, vaikai klijuos ant spalvingo programos dalyvio registracijos lapo. Vaikų sukurti darbeliai dalyvaus konkurse „Dovana miestui“.

Miesto meras Vytautas Grubliauskas sutiko globoti programą ir pasidalino savo, kaip skaitytojo patirtimi: „Už tai, ką šiandien esu pasiekęs, pirmiausiai esu dėkingas perskaitytoms knygoms, nes tai ne tik puikus žinių ir informacijos šaltinis, bet ir neišsemiamas išminties šaltinis……“.

Šioje programoje dalyvių skaičius neribojamas, tik svarbu, kad mokytojai atsisveikindami vasarai, paragintų 1-7 klasių moksleivius skaityti savo malonumui, o tėveliai padėtų vaikams surasti kelią į artimiausią biblioteką. Vasaros pabaigoje spalvingą programos dalyvio registracijos lapą grąžinsime, kaip įrodymą, kad vasarą vaikai praleido prasmingai.

Programa startuoja birželio 1 dieną. „Jei kiekvienas jūsų per šią šventinę miestui vasarą perskaitysite bent 5 knygas, tai bus puiki jūsų dovana Klaipėdos jubiliejui ir mūsų miesto ateičiai.“ – vaikams palinkėjo miesto meras Vytautas Grubliauskas.

 

Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos padaliniai, dalyvaujantys vaikų skaitymo programoje „Myliu Klaipėdą“:

 

Vaikų skyriusDanės g.7, tel. 31-47-19                                                               

Miško filialasKretingos g.61,  tel. 31-47-26

Melnragės filialas - Molo/Audros g.60/15, tel. 49-80-41 

Girulių filialasGiruliai, Šlaito g.10a, tel. 31-34-38       

Šiaulių filialasŠiaulių g.3, tel. 34-57-17                         

“Kauno atžalyno” filialas - Kauno g.49, tel. 31-47-27

Pempininkų filialasTaikos pr.79/81a, tel. 34-46-04                     

“Karlskronos” filialas- Laukininkų g.50, tel. 32-35-88

“Pelėdžiuko” filialas- Tilžės g.11, tel. 25-62-24   

“Ruoniuko” filialasKalnupės g.13, tel. 36-65-42         

 

Programą remia S.Jokužio leidykla – spaustuvė.

Daugiau informacijos apie vykdomą programą skaitykite interneto svetainėje www.biblioteka.lt , Vaikams skirtoje skiltyje.


Vaikų vasaros skaitymo programos koordinatorius:

direktorės pavaduotoja Eugenija Koveckienė, tel. 31-47-25

Pasidalinkite:

Norėdami komentuoti, turite būti prisijungę Prisijunti