Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka dalyvavo renginyje „Laisvės piknikas. Idėjų festivalis“

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka dalyvavo renginyje „Laisvės piknikas. Idėjų festivalis“, kur Visuomeninėje erdvėje pristatė išmaniąją šiuolaikinę biblioteką, kvietė susipažinti su bibliotekoje diegiamomis inovacijomis bei vykdomais projektais, galimybėmis mokytis ir dalyvauti kultūrinėje veikloje.

Biblioteka piknike įrengė interaktyvią edukacinę erdvę su virtualios realybės akiniais, „LEGO Mindstorms“ robotais, papildytos realybės knygomis vaikams, knygų mainykla ir stalo žaidimais. Ką veikti čia rado tiek vaikai, tiek suaugusieji.

Renginio dalyviai mielai rinkosi knygas iš mainyklos, rungėsi „LEGO“ robotų imtynių ringe, su virtualios realybės akiniais žiūrėjo filmukus ir žaidė bibliotekos sukurtą virtualų žaidimą „Mano gatvė 360 laipsnių kampu“, domėjosi galimybėmis bibliotekoje mokytis robotikos ar lankyti kitus neformalaus vaikų švietimo būrelius arba tiesiog ilsėjosi prisėdę ant sėdmaišių.

Džiaugiamės, jog biblioteka yra turi galimybę dalyvauti tokio masto renginiuose ir pristatyti savo veiklą plačiajai auditorijai, supažindinti žmones su tuo, jog šiuolaikinė biblioteka yra ne tik knygų išdavimo vieta, tačiau ir kultūrinis bei edukacinis centras.

Pasidalinkite:

Norėdami komentuoti, turite būti prisijungę Prisijunti