Finansinės paramos galimybės kultūros ir meno atstovams Italijoje

LR_KM

Kultūros ministerija informuoja, kad Italijos Respublikos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministerija skelbia specialų konkursą finansinei paramai gauti, siekiant skatinti kultūros ir meno atstovų mainus ir plėtoti dvišalius kultūrinius ryšius.

Kas gali pretenduoti?

Finansinė parama skiriama užsienio šalių universitetų dėstytojams, kultūros ir meno atstovams, dirbantiems valstybinėje arba privačioje įstaigoje.

Kokios veiklos remiamos?

Seminarai, konferencijos, dirbtuvės, mokymų kursai ir kt. Priimančioji institucija Italijoje turi būti universitetas, tyrimų centras, akademinė ar kultūrinė institucija, kurią pripažįsta Italijos Respublika. Vykstančio į Italiją asmens dalyvavimas turi būti aktyvus – asmuo turi skaityti pranešimą, dalyvauti konkrečioje veikloje, o ne vykti vien klausytis paskaitų ar dalyvauti konferencijose.

Mainai gali vykti tuomet, kai yra oficialus Italijos universiteto ar kultūros įstaigos kvietimas užsienio šalies kandidatui.

Koks stipendijos dydis?

Nustatyto dydžio stipendija skiriama vizito Italijoje išlaidoms padengti iki 8 dienų (pirmąsias 6 dienas skiriama po 120 Eurų, o likusias dvi – 93 Eurai, maksimali suma – 906 Eurai). Atkreiptinas dėmesys, kad parama neteikiama mainams, kurie viršija 8 dienas. Visi vizitai turi įvykti iki 2017 m. lapkričio 15 d.

Daugiau informacijos apie paraiškų teikimo tvarką ir reikalingus dokumentus rasite čia:
http://lrkm.lrv.lt/lt/skelbimai/finansines-paramos-galimybes-kulturos-ir-meno-atstovams-italijoje-1

Pasidalinkite:

Norėdami komentuoti, turite būti prisijungę Prisijunti