Knygų Kalėdos Biržuose

Biržų rajono Savivaldybės Jurgio Bielinio Viešosios bibliotekos Vaikų aptarnavimo  skyrius Knygų Kalėdų akcijos metu sulaukė 10- ties knygų, kurias dovanojo Lietuvos antstolių rūmai.

O gruodžio  20 dieną  bibliotekos salėje įvyko Knygų kalėdų vakaronė, kurioje dalyvavo Biržų Vaikų dienos centrų auklėtiniai. Vaikai klausėsi Kalėdų tema pasakos, kurią skaitė Vaikų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkė Odeta Berozovaitė. Mažieji taip pat buvo kupini  kalėdinių staigmenų: pritariant akordeonui dainavo Kalėdinę  dainą, visi deklamavo savos kūrybos eilėraščius apie žiemą.

Pasibaigus pasirodymams bibliotekininkės Ina Dalindienė ir Aušrelė Gesevičienė pakvietė vaikučius į „Nykštukų dirbtuvėles“: reikėjo sukurti Kalėdinės nakties miestą- piešinį ir papuošti  Vaikų literatūros skyriaus erdvę. Dirbti buvo smagu! O kokia gi vakaronė be arbatos puodelio, saldainių ir šventinių pyragų? Vaikai netgi atsinešė maišą obuolių!  Kalėdinė dvasia pleveno po pilies skliautais! Bibliotekininkės džiaugiasi jau antri metai suteikdamos šventinio laukimo džiaugsmą Vaikų dienos centrų globotiniams.

Pasidalinkite:

Norėdami komentuoti, turite būti prisijungę Prisijunti