Užburiantis „Knygų kalėdų“ vakaras

Gruodžio 19 d. Birštono viešosios bibliotekos erdvę užliejo šilta pianisto Donato Kelmelio muzika ir kerintis dainininkės Ievos Zasimauskaitės balsas, ramių, šventinių dainų skambesys.

Jaukioje aplinkoje, apšviestoje kalėdinėmis lemputėmis ir žvakėmis, kvepiančioje vaisine arbata ir meduoliais, susirinkę žmonės mėgavosi ramybe, magiška muzikos galia, susitiko su buvusiu grupės „N.E.O“ nariu, krepšinio treneriu Mariumi Kiltinavičiumi, pasidalinusiu gerąja skaitymo patirtimi, savo įspūdžiais apie labiausiai įkvėpusią, sielą gydančią knygą.

KK_2016_Birštonas_11

Palikęs šou pasaulį, Marius kardinaliai pakeitė savo pomėgius, darbą, gyvenimo būdą. „Atrodė, kad turėjau viską: mylimą veiklą, šalia yra mylimas žmogus, artimieji, bet viduje ir toliau buvo tuščia. Jutau tuštumą, kuri verčia ieškoti. Tada atradau indų šventraštį „Bhagavad-gita“, kurį skaičiau 5 kartus ir kuris pakeitė mane, visą mano gyvenimą“, – džiaugėsi vyras.

Išklausę gerųjų Mariaus skaitymo patirčių, lydimi muzikos garsų, diskutavome apie gyvenimą, jo prasmę, džiaugėmės galimybe pabėgti nuo kasdienybės ir atsipalaiduoti. Jaukus ,,Knygų kalėdoms” skirtas vakaras pakilėjo dvasiškai, emociškai… O skambanti rami, magiška Ievos ir Donato muzika, palietusi kiekvieno klausytojo širdį, nejučiomis užbūrė, glostė, įkvėpė naujiems geriems darbams ir ieškojimams…

KK_2016_Birštonas_12

Marius Kiltinavičius taip pat prisidėjo prie akcijos „Knygų kalėdos“ – padovanojo bibliotekai dvi „Bhavad-gita“ knygas.

Pasidalinkite:

Norėdami komentuoti, turite būti prisijungę Prisijunti