Laime nuspalvintos ,,Knygų kalėdos“

KK_2016_Birštonas_3

Prekinio ženklo ,,Skonio slėnis“ (UAB „Riekė“) savininkai Jolanta ir Dalius Šlapeliai, UAB ,,Legista“ direktorė Agnė Kavolienė, leidybos namų ,,Tikra knyga“ vadovas Jaunius Lingys atsiliepė į Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotą ,,Knygų Kalėdų“ akciją – padovanojo knygų Jiezno vaikų globos namams,  Birštono vienkiemio mokyklai-darželiui, Birštono viešajai ir Vilniaus regiono bibliotekoms.

Gruodžio 27 d. į knygomis ir laime nuspalvintą ,,Knygų Kalėdų“ šventę Birštono viešojoje bibliotekoje susirinko jaunieji skaitytojai iš Jiezno vaikų globos namų, Birštono vienkiemio mokyklos-darželio, vaikų lopšelio-darželio ,,Vyturėlis“.

KK_2016_Birštonas_1
Šventės svečiai: Jolanta ir Dalius Šlapeliai, Agnė Kavolienė, Jaunius Lingys ir grupės „Biplan“ lyderis Maksas Melmanas bei gitaristas Olegas Sejevas, linkėdami nepamiršti knygų, jas mylėti ir skaityti, įteikė spalvingas, gražias, įdomias vaikiškas knygas su žymių Lietuvos žvaigždžių palinkėjimais.

Vaikai, kartu su knygos ,,Laimė yra lapė“ dailininke Aušra Kiudulaite, dalyvavo laimingose popierinių lapių dirbtuvėlėse, mėgavosi „Skonio slėnio“ vaišinamais, be galo skaniais, ledų formos desertais, dalijosi laimės receptais, kuriuos užrašė ir iliustravo  spalvomis didžiuliame popieriaus lape.

KK_2016_Birštonas_2

„Knygų kalėdoms“ skirta popietė, kurią inicijavo nuoširdūs, geranoriški, skaitymui bei jo skatinimui neabejingi verslininkai ir atlikėjai, pripildė mūsų knygų namus gerumu, šventinėmis akimirkomis, o originalios, vaikų rankomis kurtos lapės džiugino ne tik savo įvairiaspalve gama, bet ir taip visiems reikalingu laimės jausmu, kuriuo mėgavomės visi kartu… nuoširdžiai… šypsodamiesi…

   KK_2016_Birštonas_4

Solveiga Pempienė

Pasidalinkite:

Norėdami komentuoti, turite būti prisijungę Prisijunti