Kalėdų paieška Vaikų literatūros skyriuje

Gruodžio 19 dieną į Vaikų literatūros skyrių, kur vyko Kalėdų šventės popietė, susirinko globos namų šeimynos su vaikučiais. Juos pasitikusi Burtininkė papasakojo apie atkeliaujančią gražią šventę ir apie tai, ką ji reiškia mums visiems. Kadangi vaikučiai nežinojo, kas yra Kalėdos ir kur jos gyvena, tai stebuklingo veidrodėlio padedami visi patraukė jų ieškoti.

Beieškodami Kalėdų vaikai sutiko Šarlio Pero pasakų veikėjus Vilką ir Raudonkepurę, su kuriais pažaidė ir pabendravo, tačiau šie apie Kalėdas ne kažin ką žinojo. Vadovaudamiesi Burtininkės žemėlapiu, mažieji keliautojai surado Raganą ir, padovanoję jai obuolį, paprašė pagalbos. Raganai vaikai patiko, todėl ji su jais pažaidė. Bet ir ji, skraidydama ant šluotos, nematė Kalėdų. Tada Kalėdų ieškotojai patraukė pas Jūrų Piratę, kuriai dovanojo kompasą. Deja, jos laive Kalėdų taip pat nebuvo, bet keleiviai smagiai padainavo karaokę.

Po to žemėlapis parodė, kad reikia keliauti pas Karalienę, kuri buvo įsikūrusi Poezijos kambario menėje. Vaikai nešė jai spindintį žiedą, kuris Karalienei tiko ir patiko. Karalienė žinojo, kur gyvena Kalėdos. Pasirodo, jos gyvena širdelėse vaikų, kurie tiki stebuklais ir pasakomis. Grįžę prie eglutės, vaikai labai apsidžiaugė radę po ja kalėdinių dovanėlių. Na, o tada Karalienė iškėlė puotą ir prasidėjo tikros linksmybės. Ši istorija kaip ir visos pasakos baigėsi laimingai.

Ieškoti Kalėdų vaikams padėjo Vaikų literatūros skyriaus darbuotojai.

Aldonos Šiaulienė
Vaikų skyriaus vedėja
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka

Pasidalinkite:

Norėdami komentuoti, turite būti prisijungę Prisijunti