Metai bėga dienas gindami ir nepastebimai ateina… Knygų Kalėdos…

KK_2016_Vilkaviskis_1

„Knygų Kalėdos“ tik įsibėgėja…
Dėkojame autoriui Klemensui Kazlauskui už dovanotas autorines knygas “Gyvenimo paraštėse”.


KK_2016_Vilkaviskis_2

Atskuba su varpelių skambesiu, knygų lapų šnaresiu ir skanėstų kvapais. O kas yra didžiausi smaližiai? Žinoma, kad vaikai. Virtuvės mitų griovėjų komandos vadovas Alfas Ivanauskas tikrai tai žino, nes dovanojo Vilkaviškio viešosios bibliotekos jauniesiems skaitytojams savo knygą „7 ingredientai vaikams“. Kiekvienas pradedantysis virtuvės „šefas“ galės joje atrasti savo mėgstamiausius receptus ir išsirinkti mylimiausią knygos herojų – Septynrankį, Hipatiją, Hidrą, Berilę, Mičą, Graciją, Grastą ar Kosmį.

Knygoje pateikiamos išsamios taisyklės apie tai, kaip pradėti gaminti, supažindinama su stalo indais, virtuvės įrankiais ir jų paskirtimi. Neapsirikti pasirenkant produktus padeda daržovių, prieskon

ių, uogų, vaisių, grybų, pieno produktų, įvairių kruopų rūšių, mėsos, žuvies ir kitų valgomų gėrybių nuotraukos. Knyga pravers ne tik vaikams, bet ir jų mamoms, nes čia galima atrasti produktų kiekio matavimo lentelę, trumpą vadovą po daržą ir sodą. Pasistengėme, kad kuo daugiau vaikų sužinotų apie VMG komandos dovaną. Esame tikri, kad per šias šventes mamoms bus daug lengviau, nes virtuvėje suksis mažieji pagalbininkai. Kviečiame skaityti ir gaminti.

Ačiū Tau, Alfai!

Vilkaviškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Bibliografijos ir informacijos skyriaus vedėja
Gitana Pumerytė-Vosylienė

Pasidalinkite:

Norėdami komentuoti, turite būti prisijungę Prisijunti