Į mūsų širdis jau beldžiasi šventės

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio bibliotekos Muzikos ir meno skyrius savo gražiomis iniciatyvomis ir renginiais įsijungė į akciją KNYGŲ KALĖDOS.

Lapkričio 18 d. Gerardo Bagdonavičiaus ekslibrisų fondas visus sveikino susirinkusius į Šiaulių ekslibriso 90-ąjį gimtadienį ir parodos “Ekslibrisai sau” atidarymą. Tai projekto „Prisiliesk prie dailininko Gerardo Bagdonavičiaus sėkmė“ šventinis renginys. Šventės metu 26 konkurso “Ekslibrisai sau” nominantai buvo apdovanoti diplomu ir dailininkės Lolitos Putramentienės-Brazos projektui skirtu ekslibrisu. Moksleivių kurti ekslibrisai papuošė iš namų bibliotekėlių atsineštas knygas.

Šiaulių ekslibriso gimtadienis

Lapkričio 26 d. Meno ir muzikos skyriuje vyko edukacinis užsiėmimas „Pirmoji lietuvių dailės paroda. M. K. Čiurlionio tapyba“ iš ciklo „Meno istorija Lietuvoje“. Dalyvavo Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokyklos moksleiviai, mokytoja Eglė Lebedienė.

Šventiškai nusiteikęs Meno ir muzikos skyrius

Gruodžio 8 d. į jubiliejinę “Knygų Kalėdų” šventę atvykę Šiaulių logopedinės mokyklos 3 klasės moksleiviai ir mokytojai – Rasa Poškevičienė, Daina Valiūnaitė, Virginija Neverdauskienė – praleido kurdami ekslibrisus savo namų bibliotekėlių knygoms. Dailininkė Lolita Putramentienė- Braza užsiėmimo dalyvius mokė kaip namų sąlygomis pasigaminti ekslibrisus ir jais pažymėti knygas.

iaulių logopedinės mokyklos moksleiviai

Šiaulių logopedinės mokyklos moksleiviai

Susirinkusieji į Kalėdinę knygų šventę daugiau sužinojo ne tik apie knygų nuosavybės ženklus, bet ir apie šiaulietį dailininką Gerardą Bagdonavičių. Patys sukūrė ekslibrisus sau monotipijos technika. Išsamiau…

Renginių akimirkos:

 

Pasidalinkite:

Norėdami komentuoti, turite būti prisijungę Prisijunti