Įstabi šventė “Knygų Kalėdų” bičiuliams

Įstabi_šventė_bičiuliams_4

Muzikos ir bičiulystės vakaras „Tyli naktis ant namo kraigo“, vykęs bibliotekoje, buvo padėka akcijos „Knygų Kalėdos” bičiuliams, o kartu – dovana visiems, išsiilgusiems šviesos, šilumos, sielų bendrystės.

Susirinkusieji gėrėjosi prof. dr. Antano Kiverio (bosas), prof. dr. Ritos Aleknaitės-Bieliauskienės (fortepijonas) ir Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universiteto vokalinės grupės „Šaltinis” atliekamais kūriniais. Jautriai, su meile koncertavo atlikėjai, sukurdami ypatingą Kalėdų laukimo nuotaiką. Kai kuriems žinomiems klasikos, lietuvių kompozitorių kūriniams tyliai pritarė klausytojai.

„Tai toks vakaras, kada prisimename žmones, ir norisi priminti tuos, kurie susiję su Panevėžiu, kurie gyveno šalia, kurie kažką ar net labai daug nuveikė savo miestui”, – sakė renginio vedėja prof. dr. R. Aleknaitė-Bieliauskienė.

Profesorė kalbėjo apie dirigentą, dainininką, pedagogą Apolinarą Likerauską, dirigentą, chorvedį, Dainų švenčių sielą Aleksandrą Liberį, kompozitorių, pianistą Vytautą Mikalauską, kuriems koncerte buvo skirtas ne vienas kūrinys. Išsamiau…

Pasidalinkite:

Norėdami komentuoti, turite būti prisijungę Prisijunti