Paskelbta ,,Knygų Kalėdų“ akcijos pradžia

Bibliotekininkes_Prezidentura

Bibliotekininkės su Prezidente Baltojoje salėje po šventinio renginio

Lapkričio 27 d., penktadienį, Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su vaikais iš visos Lietuvos, akcijos bičiuliais, žymiais Lietuvos žmonėmis įžiebė Kalėdų eglę ir paskelbė „Knygų Kalėdų” akcijos pradžią. Šventėje dalyvavo ir gražus būrys pernai akcijoje aktyviausiai pasirodžiusių bibliotekų atstovų.

Bibliotekininkės stebėjo šventinį knygai ir skaitymui skirtą „Lietuvos tūkstantmečio vaikų” žaidimą, kurį vedė Dominykas Vaitiekūnas. Originalius klausimus vaikams uždavė Prezidentė, dailininkė S. Chlebinskaitė, rašytojas K. Kasparavičius, lenktynininkas B. Vanagas, dainininkas, televizijos laidų vedėjas M. Mikutavičius, plaukikė Rūta Meilutytė ir kt. Klausėsi Justės Arlauskaitės-Jazzu, Monikos Linkytės ir Artūro Noviko džiazo mokyklos vokalinio ansamblio „Jazz Island” dainų.

Šia spalvinga, nuotaikinga švente, pradėjome jau 5-ąją, jubiliejinę, akciją. Jos tikslas – ne tik papildyti bibliotekų fondus naujomis knygomis, bet ir pakviesti žmones skaityti, lankytis bibliotekose, bendrauti.

,,Skaitanti Lietuva – stipri Lietuva. Knyga moko mus pažinti pasaulį, suprasti ir atjausti. Ji įkvepia mylėti savo šalį. Todėl skaitykime, dovanokime ir dalinkimės knygomis su tais, kuriems jų labiausiai trūksta”, – sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

,,Knygų Kalėdų“ akcija įsibėgėja. Bibliotekos kviečia visus skaityti mėgstančius žmones tapti savanoriais ir dalyvauti knygų skaitymuose. Akcijos metu šalies bibliotekose vyks daugiau nei 1000 renginių, iš jų daugiau nei 100 skirta vaikų globos namų auklėtiniams.

 

Pasidalinkite:

Norėdami komentuoti, turite būti prisijungę Prisijunti