Šventiniame koncerte – Kalėdų senelio dovanos

2011 m. gruodžio 16 d. Kauno apskrities viešoji biblioteka organizavo šventinį koncertą „Kai sninga gerumu…“, į kurį pakvietė skaitytojus, bibliotekos bičiulius, rėmėjus ir akcijos „Knygų Kalėdos“ dalyvius. Šis koncertas buvo skirtas ne tik pakilia nuotaika pasitikti didžiąsias metų šventes, bet ir padėkoti visiems, kurie dovanojo knygų savo bibliotekai.

Šventinę nuotaiką koncerto metu kūrė atlikėja Agnė Petravičienė bei grupė „Kvinta“. Dainininkė, bibliotekininkė Agnė Petravičienė džiaugėsi šilta ir malonia auditorija, padėkojo visiems dalyviams ir šventės rengėjams, šiltai ir jaukiai ją sutikusiems. Projekto „Lietuvos talentai“ finalininkų, jaunų, žavių ir energingų vaikinų grupė „Kvinta“ savo programa sugebėjo įkvėpti auditoriją šokiams ir pripažino nesitikėję tokio šilto sutikimo bibliotekoje.

Nei vienas koncerto žiūrovas neliko abejingas Kauno apskrities viešosios bibliotekos paruoštam siurprizui – renginio pabaigoje visus susirinkusiuosius maloniai nustebino Kalėdų senelio vizitas. Iš didelio savo maišo Senelis traukė dovanėles ir pačiai jauniausiai auditorijai, ir vyresniems svečiams, nepamiršo ir akcijos „Knygų Kalėdos“, įteikdamas bibliotekai naują, akcijos lipduku pažymėtą K. Sabaliauskaitės knygą „Silva Rerum II“.

Siekiant kuo plačiau informuoti visuomenę apie koncertą, buvo pasitelkti ne tik tradiciniai, bet ir inovatyvūs, iki šiol bibliotekos nenaudoti informacijos sklaidos metodai, tokie kaip flashmob‘as. Bibliotekos Savanorių klubas gruodžio 13 d. vakarą Kauno miesto centre surengė akciją – performanso ir šokio veiksmą, kuris prikaustė praeivių dėmesį. Baigus niekur iš anksto neskelbtą pasirodymą, buvo išdalinti lankstinukai, kviečiantys prisijungti prie akcijos „Knygų Kalėdos“ ir atvykti į koncertą „Kai sninga gerumu…“.

Šalies Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos akcijos „Knygų Kalėdos“ dalyviai ir koncerto „Kai sninga gerumu…“ žiūrovai padovanojo savo bibliotekai per 200 naujų knygų, koncerte susirinko apie šimtą žiūrovų. Šiuo metu prie akcijos jau prisidėjo šios leidyklos: „Dajalita“, „Gimtasis žodis“, „Nemunas“, „Jotema“, „Knygininkas“, „Lututė“, „Nijanga“, „Ūkininko patarėjas“, „Versus Aureus“.

Edita Urbonavičienė
Kauno apskrities viešoji biblioteka


Pasidalinkite:

Norėdami komentuoti, turite būti prisijungę Prisijunti