Skaitytojų Klubas Birštono viešojoje bibliotekoje

Šalies Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotą socialinę akciją „Knygų Kalėdos“ pradėjome ilgai lauktu ir brandintu sumanymu – įkūrėme SKAITYTOJŲ KLUBĄ, kartu paskatinome jo narius prisidėti prie ,,Knygų Kalėdų” akcijos, paraginti savo šeimos narius, draugus ir pažįstamus dovanoti knygas bibliotekai.
Visi, kurie domisi literatūra ir nori įdomiai praleisti laiką, gruodžio 1d. atėjo į pirmąjį susitikimą. Čia susiėjo ištikimiausi bibliotekos ir knygų bičiuliai, bendraminčiai, kurie knygų pasaulyje randa tai, ko kasdieniame nėra, kuriems kiekvienos knygos skaitymas tampa švente. Daug kalbėjome apie numatomas klubo veiklas, sulaukėme įdomių klubo narių pasiūlymų, kaip paįvairinti susitikimus, tuo pačiu ir gyvenimo kasdienybę. Susitikimo metu apžvelgėme naujai gautas knygas, o patikusias, jau įkurto klubo nariai, pasiskolino ir mėgausis skaitymu namuose. Labiausiai domėtasi ir geidžiamiausios knygos buvo V. Adamkaus ,,Paskutinė kadencija“, J. Marcinkevičiaus ,,Dienoraštis ir datos“, Z.Čepaitės ,,Emigrantės dienoraštis“. Apie jas daugiausiai ir diskutuota.

Jaukiai ir greitai praėjo laikas gurkšnojant kavą, mėgaujantis vienas kito bičiulyste, dalijantis įspūdžiais apie perskaitytas ir skaitomas knygas, aptarinėjant, planuojant įsikūrusio klubo artimiausius planus, būsimus susitikimus. Atsisveikinome, palinkėdami vieni kitiems ramių Advento vakarų su knygomis ir linksmų artėjančių Šv. Kalėdų. Susitiksime po Naujųjų, mieli bendraminčiai!

 

Stefa Puskunigienė,
Suaugusiųjų skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

Pasidalinkite:

Norėdami komentuoti, turite būti prisijungę Prisijunti