Dovanojantiems knygų – šventinis koncertas „Kai sninga gerumu…“

2011 m. gruodžio 16 d., penktadienį, 17.30 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, salė) kviečia į šventinį koncertą „Kai sninga gerumu…“. Šį koncertą skiriame visiems, kurie padovanos naujų knygų (ne senesnių nei 3 metų) savo bibliotekai – jas galite atnešti į Registratūrą arba tiesiai į koncertą.

Pirmą kartą pasitinkame Jus išskirtiniu renginiu – populiariosios muzikos fiesta, kurioje skambės net trijų skirtingų atlikėjų ir grupių kūriniai. Šventinę nuotaiką scenoje kurs Agnė Petravičienė, grupės „Kvinta“ ir „Saulės broliai“. Realybės šou „Kelias į žvaigždes 2“ išgarsėjusi atlikėja Agnė Petravičienė mokėsi pas žinomą Lietuvos dainininką Česlovą Gabalį, jos debiutinis albumas „Ne viską pasakiau“ yra tapęs auksiniu, o dalis kūrinių skamba tarp žinomiausių projekto dainų.

Grupė „Kvinta“ – tai jaunų, talentingų, nestokojančių energijos ir žavesio vaikinų kvartetas, ne kartą pelnęs publikos simpatijas, iškovojęs ne vieną apdovanojimą ir tapęs projekto „Lietuvos talentai“ finalininkais. Jų repertuare skamba visų pamėgti kūriniai, papildomi įmantria choreografija.

Grupė „Saulės broliai“ išsiskiria savitomis muzikinėmis kompozicijomis, gyvomis emocijomis ir vokaliniais sprendimais. Jų repertuare lyriškos baladės, ugningos keltiškos melodijos, armėniško duduko tembras – tarsi visų pasaulio tautų muzika, neseniai pristatyta debiutiniame albume „Kelionė“ ir skambėsianti vienoje scenoje.

Koncertas „Kai sninga gerumu…“ yra Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės akcijos „Knygų Kalėdos“ dalis. Juo Kauno apskrities viešoji biblioteka siekia atsidėkoti už Jūsų meilę knygai ir paramą bibliotekai. Šios akcijos metu visi šalies gyventojai kviečiami dovanoti naujų knygų savo krašto bibliotekoms. Specialiais lipdukais „Knygų Kalėdos“ pažymėtas knygas galite pirkti „Pegaso“, „Vagos“ ar „Knygų namų“ knygynuose, taip pat galite atnešti ir jau skaitytų knygų iš savo namų, tačiau ne senesnių nei 3 metų. Teiraukitės, kokių knygų labiausiai trūksta Jūsų krašto bibliotekai ir dalyvaukite akcijoje! Daugiau informacijos www.kvb.lt

Daugiau informacijos:
Edita Urbonavičienė
Viešųjų ryšių specialistė
Kauno apskrities viešoji biblioteka
Radastų g. 2, 228 kab.
Tel./faks. (8-37) 32 44 37
e.urbonaviciene@kvb.lt

Pasidalinkite:

Norėdami komentuoti, turite būti prisijungę Prisijunti