Cycling 4 Libraries

Lietuvos bibliotekininkų draugija rekomenduoja ateinančią vasarą – (ne)konferencija Cycling for Libraries

Jeigu Jūs dirbate bibliotekoje, ketinate tapti bibliotekininku(-e) arba Jums tiesiog patinka bibliotekos, tuomet planuokite 2012 metų rugpjūty dalyvauti bibliotekų (ne)konferencijoje dviračiais po Baltijos šalis. Tai bus antrasis tokio pobūdžio renginys, dar vadinamas politiškai ir ekonomiškai nepriklausoma, tarptautine (ne)konferencija, kurios organizatoriai kviečia diskutuoti apie aktualiausias bibliotekų problemas ir minant pedalus pasisemti patirties iš kolegų.

Cycling for library (Cyc4Lib) – (ne)konferencija dviračiais remiasi tokiomis bibliotekininkystės vertybėmis kaip atvirumas, liberalumas, prieiga prie informacijos, mokymasis visą gyvenimą ir novatoriškumas. Ši iniciatyva palaiko aplinkosaugos vertybes ir ekologiškos gyvensenos idėjas.

Pirmoje (ne)konferencijoje 2011 m. vasarą dalyvavo 14 šalių atstovai, kurie mynė dviračius maršrutu Kopenhaga-Berlynas. Pasižiūrėkite video filmą iš žygio: www.kirjastokaista.fi/cyc4lib/

2012 metais maršrutas nusidrieks per tris Baltijos valstybes: Lietuvą, Latviją Estiją. Planuojama, kad akcija prasidės Lietuvoje 2012 m. rugpjūčio mėn, o baigsis Estijoje. Tikslesnė informacija apie maršrutą, registraciją, taisykles bus paskelbta vėliau.

 

Projekto koordinatorių Lietuvoje kontaktai:
Alma Masevičienė: a.maseviciene@gmail.com
Raimonda Mockutė: raimonda.mockute@gmail.com
Plačiau apie projektą: http://www.cyclingforlibraries.org
http://www.facebook.com/event.php?eid=180096218739307&ref=ts
http://www.facebook.com/events/248490908547398/

Pasidalinkite:

Norėdami komentuoti, turite būti prisijungę Prisijunti