Programa Šilutėje: Kristijonui Donelaičiui – 300

„Kristijonas Donelaitis: epochos ir dabarties laiko sąskambiairenginių programa, skirta  Kristijono Donelaičio 300 metų jubiliejui paminėti  Šilutėje’2014

Lietuva ir pasaulis šįmet mini vieno originaliausių Švietimo epochos Europos rašytojų, pasaulietinės poezijos kūrėjo, lietuvių grožinės literatūros pradininko Kristijono Donelaičio 300-ųjų gimimo metinių sukaktį. Klasiko, ilgai ir tyliai artėjusio link mūsų, vardas pelnytai garsinamas muzikoje, mene, kinematografijoje, teatre ir naujai gimstančių knygų puslapiuose.

Mes, šilutiškiai, dalijamės su K. Donelaičiu ta pačia istorine erdve – Mažąja Lietuva, puoselėjame „būrų dainių“ išauginusią Prūsijos lietuvių kultūros tradiciją: religinę raštiją, tautosaką, kalbą.

Sustoję ties mūsų literatūros klasiko jubiliejiniu slenksčiu įvertinkime tai, ko mums reikia, ko mums trūksta, kad K. Donelaitis taptų savu… Tai nebus paprasta: poetą ir mus skiria net trys šimtmečiai.

Prieš jus – knygos ir meno renginių Šilutėje universali programa „Kristijonas Donelaitis: epochos ir dabarties laiko sąskambiai“, skirta bet kokio amžiaus išsilavinimo ir pomėgio lankytojui.

Renginių programa

Sekite programos renginių anonsus Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
interneto svetainėje www.silutevb.lt

Prisijunkite! Jūs esate laukiami!

 

 

Pasidalinkite:

Norėdami komentuoti, turite būti prisijungę Prisijunti