Kviečiame į trečiąją (ne)konferenciją „Cycling for Libraries“

Jau trečius metus iš eilės rengiama tarptautine (ne)konferencija bibliotekininkams ir bibliotekų draugams „Cycling for Libraries 2013“. Pirmieji du dviračių žygiai sulaukė plataus atgarsio bibliotekininkų bendruomenėje.

2012 m. Lietuvoje startavo „Cycling for Libraries 2012“. Susirinkęs didelis būrys kolegų iš viso pasaulio (JAV, Suomijos, Vokietijos, Ukrainos, Rusijos, Švedijos, Danijos, Kataro, Indijos, Taivanio ir kt. šalių), ne tik susipažino,  daug diskutavo, sėmėsi patirties, idėjų vieni iš kitų, bet ir važiuodami dviračiu aplankė 17 bibliotekų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, taip pat dalyvavo dviejuose seminaruose Rygoje ir Tartu.

Lietuvai šiame renginyje atstovavo: Raimonda Mockutė (Klaipėdos universiteto biblioteka), Ingrida Bučionytė (Lietuvos medicinos biblioteka) ir aš, Alma Masevičienė (Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka).

Žygis “Cycling for libraries 2012” buvo kur kas daugiau nei vien kolegų kelionė dviračiu, tai buvo puiki galimybė pagilinti savo profesines žinias, užmegzti kontaktus su užsienio kolegomis, patobulinti užsienio kalbų žinias, bei proga padaryti gerą darbą.

Todėl visus Lietuvos kolegas nuoširdžiai kviečiame registruotis ir dalyvauti šiais metais birželio 18-26 dienomis vyksiančioje (ne)konferencijoje „Cycling for libraries 2013“. Šiemet žygio dalyviai pėdalus mins iš Amsterdamo (Olandija) į Briuselį (Belgija).

Tad nepabijokite priimti iššūkio ir patirti neišdildomų įspūdžių.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia: http://www.cyclingforlibraries.org/

Žygio dalyvių registracija: http://www.eventilla.com/cyc4lib13/

Raimondos Mockutės įspūdžiai iš „Cycling for libraries 2012“

Ingridos Bučionytės įspūdžiai iš „Cycling for libraries 2012“

 

Informaciją paruošė Alma Masevičienė

Pasidalinkite:

Norėdami komentuoti, turite būti prisijungę Prisijunti