Metų geriausio Lietuvos bibliotekininkų draugijos skyriaus rinkimai 2012

Šiemet jau trečią kartą rinkome geriausią Lietuvos bibliotekininkų draugijos (LBD) skyrių. Šis konkursas skelbiamas Nacionalinės bibliotekų savaitės metu, o nugalėtojai būna pagerbti Kultūros ministerijoje. Prizo steigėjas yra ilgametis bibliotekininkų veiklos vertintojas, rėmėjas ir draugas – firma „Sintagma“. Pagrindinis šio konkurso tikslas – skatinti ir plėtoti skyrių veiklą, viešinti tradicijas bei ieškoti naujų darbo formų, pristatyti visuomenei besikeičiančios ir tobulėjančios bibliotekos įvaizdį, kelti bibliotekininko profesijos prestižą.

Geriausiam LBD skyriaus konkursui šiemet pristatytos 5 paraiškos. Komisija, sudaryta iš 6 LBD tarybos narių ir rėmėjų atstovo, įvertino skyrių pateiktą medžiagą. Visi prisistatymai buvo labai apgalvoti ir išmoningi – su spalvotomis fotografijomis, išleista informacine medžiaga, kompaktiniais įrašais ir t.t. Nuspręsti ir išrinkti nugalėtojus, iš tiesų, buvo sudėtinga. Labiausiai vertinimo kriterijus atitiko, savo iniciatyvomis ir veikla išsiskyrė Kauno apskrities viešosios bibliotekos LBD grupė.

Konkurso „Metų geriausio Lietuvos bibliotekininkų draugijos (LBD) skyriaus“ 2011 metų nugalėtoja pripažinta Kauno apskrities viešosios bibliotekos LBD grupė. Jiems už aktyvų dalyvavimą LBD veikloje, naudingą bendradarbiavimą su visuomeninėmis organizacijomis ir sėkmingus bendros veiklos rezultatus bei aktyvų indėlį puoselėjant bibliotekininko profesiją skirta – I-oji vieta. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės ir Pakruojo rajono Juozo Paukštelio viešųjų bibliotekų LBD skyriams skirtos paskatinamosios premijos.

 

 

Pasidalinkite:

Norėdami komentuoti, turite būti prisijungę Prisijunti